Dowóz campera do Gorzowa Wielkopolskiego?

Możemy przywieźć Ci wybranego kampera pod wskazany przez Ciebie adres w Gorzowie Wielkopolskim.


Trasa od siedziby naszej firmy do Gorzowa Wielkopolskiego to zaledwie 113 km (czas dojazdu to 1 godziny i 10 minut jazdy). Umawiasz się z nami na konkretną datę, godzinę i miejsce a my przywozimy ci campera. Twoja podróż kamperem zacznie się spod Twojego domu w Gorzowie Wielkopolskim

Jest też opcja że to Ty przyjedziesz z Gorzowa Wielkopolskiego do nas po swojego wybranego kampera


Trasę z Gorzowa Wielkopolskiego do siedziby naszej firmy możesz pokonać drogą ekspresową S3 to zaledwie 113 km.
Czas przejazdu z Gorzowa Wielkopolskiego bezpośrednio do naszej firmy zajmie mniej więcej 1 godzinę i 10 minut. Czas ten może być różny i jest uzależniony od natężenia i utrudnień na drodze.

Płatności

Akceptujemy formy płatności gotówką, kartą lub przelewem. Opłaty za wynajem pobierane są z góry.

Bezpieczeństwo  COVID-19

Wszystkie nasze kampery są każdorazowo przed wynajmem ozonowane w ozonowanie24sos.pl

Spa dla auta

Klienci którzy przyjadą po odbiór kampera, mogą skorzystać z oferty SPA dla aut w Eltore Garage.Auto po zabiegach będzie czekać bezpiecznie na monitorowanym parkingu.

Wynajem kampera Gorzów Wielkopolski

Udając się na wakacje, zazwyczaj wybieramy formę odpoczynku, która w największym stopniu odpowiada naszym preferencjom. Dlatego osoby, które lubią spędzać czas w podróży, bez ograniczeń wynikających ze stałego zakwaterowania, powinny zastanowić się nad wypożyczeniem kampera Gorzów Wielkopolski. Posiadając przez jakiś czas taki pojazd, możemy swobodnie przemieszczać się pomiędzy wszystkimi miejscami, które chcemy zobaczyć. Dodatkowo nie będziemy musieli martwić się tym, czy w miejscu naszego pobytu na pewno znajduje się jakiś hotel. Dzięki temu oszczędzamy czas, nerwy i pieniądze.

Wolność - najważniejsza zaleta caravaningu

Caravaning jest coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu. Jak już wcześniej powiedziano, wiąże się on z niezależnością względem okolicznej infrastruktury turystycznej. Gdy przychodzi czas na nocleg, wystarczy zatrzymać się na dowolnym parkingu. Jeśli zależy nam jednak na większym komforcie pobytu, możemy zatrzymać się na polu kempingowym, gdzie znajdują się dostępne dla klientów łazienki i miejsca, w których możemy „podłączyć” nasz samochód do prądu, w celu podładowania akumulatorów lub napełnić wodą zbiorniki. Po przespanej nocy, możemy bez problemu ruszać w dalszą drogę! Poczucie wolności odczuwane w trakcie takiej podróży jest nieocenione! Sami, na własną rękę, możemy w ciągu kilku dni przejechać setki kilometrów, zatrzymując się tam, gdzie zechcemy. Żaden pobyt w hotelu czy ośrodku wypoczynkowym nie da nam takiej swobody!

Komfortowe warunki podróżowania

Co ważne, brak własnego samochodu kempingowego nie oznacza, że nie możemy spędzać czasu w opisany wyżej sposób. Wystarczy zgłosić się do takiego punktu jak wypożyczalnia kamperów Gorzów Wielkopolski. Placówki tego typu wynajmują swoim klientom auta, aby ci mogli udać się na swoje wymarzone wakacje! Wypożyczalnia dysponuje szeregiem najnowszych modeli camperów, dzięki czemu każdy amator caravaningu znajdzie coś dla siebie. Samochody są wyposażone we wszelkie nowoczesne udogodnienia, które umożliwiają komfortowe podróżowanie. Zaliczają się do nich m. in.:

 • wygodne łóżka z bielizną pościelową
 • aneks kuchenny (lodówka, zlew, kuchenka) – na życzenie klienta wyposażany przez nas w zastawę i sztućce
 • bieżąca woda
 • szafy na bagaż
 • łazienka z prysznicem
 • akumulatory umożliwiające działanie urządzeń elektrycznych
 • zbiorniki na wodę.

Bogate wyekwipowanie pojazdu jest uzupełnione przez kompletne wyposażenie kabiny kierowcy. Nowe kampery posiadają:

 • komplet poduszek powietrznych
 • komputer pokładowy
 • systemy ABS i ESP
 • radio z funkcją bluetooth
 • tapicerkę wysokiej jakości
 • osobną klimatyzację w kabinie kierowcy.

Samochód kempingowy może prowadzić każdy kierowca, który posiada prawo jazdy kategorii B! Nie potrzeba żadnych dodatkowych uprawnień, dlatego wypożyczenie kampera nie powinno nastręczać żadnych trudności. Wbrew pozorom, przyzwyczajenie się do prowadzenie takiego wielkiego samochodu również nie zajmuje wcale tak dużo czasu!

Wynajem kampera Gorzów Wielkopolski - nasz ukłon w stronę klientów

Kampery wynajem Gorzów Wielkopolski przewiduje świadczenie usług również dla klientów, którzy ze względu na odległość lub ograniczenia czasowe nie są w stanie samodzielnie odebrać pojazdu z firmowego parkingu. Osobom zmagającym się z tym problemem proponujemy dowóz kampera do klienta! Dzięki temu nasi interesanci mogą wyruszyć w niezapomnianą podróż spod swojego domu. Co więcej, opłata za wynajem jest stała, gdyż nasi klienci nie są objęci dziennym limitem ilości kilometrów. Oznacza to, iż mogą oni przejechać taki dystans, jaki chcą, bez konieczności wniesienia dodatkowej opłaty!

Nowoczesna flota pojazdów

Wypożyczalnia kamperów Gorzów Wielkopolski dysponuje nowoczesnymi pojazdami. W skład parku maszyn wchodzą modele 2019 i modele 2020, takie jak:

 • DETHLEFFS Trend T 7057
 • Benimar SPORT 34raszamy
 • BENIVAN 119
 • Benimar SPORT 363
 • Benimar TESSORO 494.

Rozległy obszar działania

Z racji tego, iż nasza wypożyczalnia znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, prowadzony przez nas zakład obejmuje swoim działaniem praktycznie całe województwo lubuskie i przylegające doń tereny innych województw. To sprawia, że obsługiwany przez nas rynek jest bardzo rozległy i różnorodny. Utrzymanie się na nim jest świadectwem odpowiedzialnej działalności opartej o zaspokajanie zróżnicowanych potrzeb klientów. Jest to najlepszy dowód na to, iż świadczony przez nas wynajem kamperów Gorzów Wielkopolski stoi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do nas!

Przedstawione powyżej argumenty są dowodem na to, że wynajęcie kampera na wakacje jest znakomitym pomysłem. Pojazd tego oferuje nam wolność przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiego komfortu podróżowania. Nad opisaną wyżej opcją powinien zastanowić się każdy, kto chce zerwać ze sztampowym spędzaniem czasu wolnego w typowym ośrodku wypoczynkowym. Zwiedzając świat za pomocą kampera, mamy szansę zobaczyć o wiele więcej interesujących rzeczy. Jeśli zatem jesteś ciekawy świata – skontaktuj się z nami! Kto wie, może to będzie początek wieloletniej przygody z caravaningiem?